INFORMACJE OGÓLNE

Poniżej określone informacje ogólne pozwolą Ci zrozumieć o co chodzi w naszej imprezie.
W tym roku rajd nie będzie podlegał żadnemu regulaminowi.
W pełni oddasz swój los w ręce Floryda Gang.

DESMOGT 2022

DESMOGT to szosowy rajd motocyklowy, który odbędzie się w dniu 20 czerwca 2022. Będzie to już chuj wie która edycja imprezy. Tym razem do uczestnictwa zapraszamy tylko hardkorowych rajderów. Ma to bezpośredni związek z zasadami jakie będą obowiązywały podczas radju:

NO RULES

Pierwszą zasadą tegorocznej edycji jest brak zasad. Podczas całej imprezy warunki dyktuje Floryda Gang. Jeżeli nie akceptujesz takiej opcji, zostań w domu.

UCZESTNICTWO

W rajdzie DESMOGT może wziąć udział każda osoba która ma odwagę spróbować. Nie musisz mieć Ducati ani piątej klepki.

WPISOWE

W tym roku wpisowe wynosi 1000 zł i nie pokrywa kosztu ani jednego noclegu ani nawet organizacji i obsługi rajdu. Wnosisz je najpóźniej do 13 czerwca 2022. Brak wpłaty oznacza skreślenie z listy startowej. Nie zwracamy wpisowego nawet jeśli zrezygnujesz z udziału w rajdzie.

LISTA STARTOWA

W rajdzie weźmie udział maksymalnie 10 osób. Na liście startowej mamy dla Was tylko 10 miejsc. Pozostałe 2 rezerwuje Floryda Gang. O wpisaniu na listę decyduje kolejność zgłoszeń (wypełnionych kart przesłanych mailowo).

TERMIN I TRASA

Rajd wystartuje rano, w poniedziałek 20 czerwca 2022 roku z Katowic. Uczestnicy rajdu podczas 1 dnia pokonają trasę o długości ok. 1000 km po drogach krajowych. Poszczególne jej etapy będą poznawać dopiero przed wyruszeniem na kolejny odcinek. Cel podróży oraz miejsca postojów pozostaną tajemnicą, aż do momentu ich ujawnienia. W tym roku nie ujawniamy także miejsca, w którym rajd się zakończy.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Floryda Gang nie odpowiada za nic i nikomu w niczym nie pomaga. Podpiszesz nam na to cyrograf. Radzisz sobie sam. Jadąc bezpiecznie może dojedziesz bezpiecznie. Jeżeli zabezpieczysz motocykl, może będzie bezpieczny.

LIMITY CZASOWE

Rajd nie ma charakteru wyścigowego. Nie będziemy przyznawać punktów za jak najszybsze pokonanie trasy. Uczestnicy rajdu poruszając się po drogach publicznych zobligowani będą do przestrzegania kodeksu drogowego. Tym niemniej na niektórych etapach rajdu będą obowiązywały limity czasowe. Uczestnik, który nie osiągnie celu w ustalonym w czasie może odpaść z rajdu. To nowość, którą musicie mieć na uwadze. Limity nie będą wygórowane i żaden uczestnik nie powinien mieć kłopotu ze zmieszczeniem się w czasie, ale będą. I będą konsekwencje. NIEMIŁE.

KLASYFIKACJA

Warunki klasyfikacji zawodników ustala Floryda Gang. Poznasz je w trakcie imprezy.

INFORMACJE OGÓLNE

Dzięki kilku prostym informacjom zawartym w tym dziale szybko zrozumiesz o co chodzi w naszej imprezie.

ZOBACZ O CO WALCZYSZ

Główną nagrodą za wygraną w rajdowej klasyfikacji jest przechodni PUCHAR DESMOGT. Czy w tym roku uda się odebrać go Suchemu?

SPRAWDŹ LISTĘ STARTOWĄ

Zobacz kto w tym roku wpisał się już na listę śmiałków. Mamy tylko dwadzieścia miejsc! Czy jest już na niej Twój nick?