MEDIA

W celu ułatwenia życia mediom chcącym informować o wydarzeniu przygotowaliśmy poniższy pakiet prasowy. Dołączamy także materiały graficzne oraz dane kontaktowe. Poniższe materiały mogą być wykorzystywane w części lub całości w publikacjach medialnych bez dodatkowej zgody.

PRESSkit

[1] informacje o rajdzie [pobierz PDF]
[2] materiały graficzne [pobierz ZIP]
[3] dane kontaktowe [pobierz PDF]
[4] pakiet foto [pobierz ZIP]

PATRONAT PRASOWY

Obie dotychczasowe edycje rajdu DESMOGT były objęte oficjalnym patronatem przez wszystkie najważniesze media branżowe w Polsce. Mamy nadzieję, że również w tym roku uzyskamy wsparcie prasowe wielu partnerów.

AKREDYTACJA

Do udziału w imprezie serdecznie zapraszamy dziennikarzy chcących przeprowadzić relację prasową z rajdu. Akredytacje będą wydawane bezpłatnie na podstawie skanu legitymacji prasowej przesłanego mailem. Akredytacja będzie upoważniała do wzięcia udziału w rajdzie na warunkach przewidzianych dla uczesników z wyłączeniem kosztów wpisowego. Nie pokrywamy kosztu ewentualnych noclegów dziennikarza. Przewidujemy ograniczoną ilość akredytacji, wnioski o ich wydanie przyjmujemy do 30 kwietnia 2014. Zastrzegamy sobie prawo do odmownego rozpatrzenia wniosku o akredytację, bez podawania przyczyny.

W przypadku konieczności pozyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu mailowego: chyba_cie_pojebalo@desmogt.com

INFORMACJE OGÓLNE

Dzięki kilku prostym informacjom zawartym w tym dziale szybko zrozumiesz o co chodzi w naszej imprezie.

ZOBACZ O CO WALCZYSZ

Główną nagrodą za wygraną w rajdowej klasyfikacji jest przechodni PUCHAR DESMOGT. Czy w tym roku uda się odebrać go Suchemu?

SPRAWDŹ LISTĘ STARTOWĄ

Zobacz kto w tym roku wpisał się już na listę śmiałków. Mamy tylko dwadzieścia miejsc! Czy jest już na niej Twój nick?