SPONSORING

Zapraszamy do sponsorowania radju DESMOGT poprzez ufundowanie nagród dla uczesnitków. Impreza rozejdzie się szerokim echem w kręgach motocyklowych i możliwość jej wsparcia z pewnością będzie ciekawą formą promocji.

UFUNDUJ NAGRODY

Mamy niewielkie wymagania, ucieszą nas wszelkiego rodzaju nagrody, które będą atrakcyjne dla uczestników - od breloczków i innych gadżetów po materiały ekploatacyjne czy rabaty na pakiety serwisowe w warsztatach. Informacja o ufundowanych nagrodach i sponsorach będzie pojawiać się na bieżąco w dziale Nagrody na oficjalnej stronie rajdu

W zamian za sponsoring wydarzenia oferujemy oznakowanie oficjalnej strony rajdu Państwa logotypem. Posiadamy ograniczoną powierzchnię reklamową, dlatego zastrzegamy sobie możliwość nawiązania współpracy sponsorskiej z ograniczoną liczbą podmiotów.

Jesteś przedsiębiorcą i bierzesz udział w rajdzie? Wykorzystaj tą okazję do promocji swojej firmy i ufunduj nagrody dla uczestników!

W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt mailowy: chyba_cie_pojebalo@desmogt.com.

INFORMACJE OGÓLNE

Dzięki kilku prostym informacjom zawartym w tym dziale szybko zrozumiesz o co chodzi w naszej imprezie.

ZOBACZ O CO WALCZYSZ

Główną nagrodą za wygraną w rajdowej klasyfikacji jest przechodni PUCHAR DESMOGT. Czy w tym roku uda się odebrać go Suchemu?

SPRAWDŹ LISTĘ STARTOWĄ

Zobacz kto w tym roku wpisał się już na listę śmiałków. Mamy tylko dwadzieścia miejsc! Czy jest już na niej Twój nick?